Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АСАБІНОЇ СТЕФАНІЇ (М. ДНІПРО)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АСАБІНОЇ СТЕФАНІЇ (М. ДНІПРО)

Закупили медикаменти на 3500 грн.

14 червня 2021 року Фондом були оплачені та передані медикаменти на лікування Асабіної Стефанії (м. Дніпро).

Дата народження: 11.03.2017.

Діагноз: гострий моноцитарний лейкоз, група високого ризику, 1 гострий період.

Зараз родина знаходиться на лікуванні в Охматдиті (м. Київ). На разі у них триває активний курс лікування і потрібно багато медикаментів.

Маленька Стешенька — бажана і всіма улюблена дитина. Народилася на 40-му тижні, здоровенька. Звичайне щасливе життя, радісні будні…

Раптом ні від куди прийшла страшна хвороба. З 25 березня 2021 року піднялася температура до 37.2, трималася чотири дні. На 5-й день здали загальний аналіз крові. Всі показники були дуже завищені. Педіатр направила на консультацію до Обласної лікарні. Здавши повторно всі аналізи поставили страшний діагноз гострий моноцитарний лейкоз, М5в, 1 гострий лейкоз. Для батьків це був шок. Розгубленість, купа питань, але … потрібно боротися.

«Стешенька дуже любить ходити в садок. Любить малювати фарбами. Її улюблена іграшка собачка Чаппа) За характером Стешенька як кошеня — дуже ніжна, ласкава.» — розказують нам батьки Стеші.

Дякуємо кожному, хто підтримує програму Фонду «Діти проти раку». Завдяки вам — ми маємо змогу допомагати тяжко хворим діткам по всій території України, та підтримувати онкологічні відділення у державних лікарнях країни.