Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АСАБІНОЇ СТЕФАНІЇ (М. ДНІПРО)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АСАБІНОЇ СТЕФАНІЇ (М. ДНІПРО)

Закупили медикаменти на 3350 грн.

30 червня 2021 року Фонд оплатив та передав медикаменти та витратні матеріали на лікування Асабіної Стефанії (м. Дніпро).

Дата народження: 11.03.2017.

Діагноз: гострий моноцитарний лейкоз, група високого ризику, 1 гострий період.

Зараз родина знаходиться на лікуванні в Охматдиті (м. Київ). На разі у них триває активний курс лікування і потрібно багато медикаментів.

Маленька Стешенька — бажана і всіма улюблена дитина. Народилвся воня здоровенька. Страшна хвороба прийшла ні від куди. З 25 березня 2021 року піднялася температура до 37.2, трималася чотири дні. На 5-й день здали загальний аналіз крові. Всі показники були дуже завищені. Педіатр направила на консультацію до Обласної лікарні. Здавши повторно всі аналізи поставили страшний діагноз гострий моноцитарний лейкоз, М5в, 1 гострий лейкоз. Для батьків це був шок. Розгубленість, купа питань, але … потрібно боротися.

Моноцитарний лейкоз — одна з різновидів лейкемії. Патології характерна зміна складу крові. При чому кількість моноцитів збільшується при незмінному рівні лейкоцитів. Зростаюча концентрація змінених клітин пригнічує виробництво тромбоцитів і еритроцитів, число яких з часом критично знижується. При відсутності адекватної терапії процес посилюється, провокуючи розвиток анемії, інфекційних уражень і геморагій.

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.