Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОДКЛ (25.950 ГРН.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОДКЛ (25.950 ГРН.)

Сьогодні 7 квітня 2021 року Фондом було закуплено обладнання, витратні матеріали та медикаментиу вигляді пульсоксиметру, розчину натрію хлориду, рукавичок та пробірок у Чернігівську обласну дитячу лікарню на  25950 грн.

Чернігівська ОДЛ надає висококваліфіковану спеціалізовану лікувально-консультативну допомогу дітям Чернігівської області. Загальна кількість місць — 530. Онкогематологічне відділення розраховане на 25 ліжок.

Пульсоксиметр — медично-діагностичний прилад для простого неінвазивного методу моніторингу насичення (сатурації) гемоглобіну артеріальної крові киснем SaO2. Існує чимало патологій, що супроводжуються гіпоксією, тобто нестачею кисню в організмі.. У таких випадках моіторинг сатурації необхідний постійно.

Розчин хлориду натрію застосовується як дезінтоксикаційний засіб, для корекції стану систем організму у разі зневоднення, як розчинник інших лікарських препаратів. При падінні концентрації хлориду натрію у плазмі крові, вода переходить із судинного русла до міжтканинного простору і відбувається загущення крові.

Фонд допомагає закупівлею витратних матеріалів для лікування дітей в онко-гематологічному відділенні лікарні.

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.