Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ЛІКАРНІ (М. СЛОВ’ЯНСЬК)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ЛІКАРНІ (М. СЛОВ’ЯНСЬК)

Закупили медикаментів на 10.235 грн.

1 квітня 2021 року Фондом було закуплено та передано витратні матеріали для лікування онко хворих дітей у Донецькій обласній дитячій лікарні, а саме катетери та хірургічні нитки на загальну суму 10235 грн.

1 березня 2019 року на базі міської дитячої лікарні м. Слов’янськ було створено заклад ІІІ рівня надання медичної допомоги для дітей Донецької області – Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ потужністю 225 ліжок із консультативно-діагностичною поліклінікою.

Катетер — виріб медичного призначення у вигляді порожнистої трубки, призначений для з’єднання природних каналів, порожнин тіла, судин з зовнішнім середовищем з метою їх дренування, введення в них рідин та газів, промивання, або проведення через них хірургічних інструментів. Процес введення катетера називається катетеризацією.

Лікування раку — це важкий і довгий процес. Сучасні протоколи лікування передбачають зазвичай довготривалі і часті внутрішньовенні вливання. Для гігієни і комфорту дітей потрібні системи і катетери, що мінімізують хворобливі ушкодження.

«Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.