Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ

Закупили та передали голки для трепан біопсії на суму 4590 грн.

Сьогодні 22 січня 2021 року Фондом було закуплено та передано одноразові голки для трепан-біопсії для лікування онко хворих дітей у Хмельницькій обласній дитячій лікарні на суму 4590 грн.

Якщо під час мануального обстеження (самостійного або при обстеженні лікарем) або в ході діагностичної візуалізації (мамографія, УЗД або МРТ) виявлено підозрілий ущільнення, необхідно виключити його злоякісний характер. Для цього потрібно взяти тканинні або клітинні проби на аналіз — виконати біопсію. Відбір проби в цьому випадку виконується черезшкірно, під місцевою анестезією, з використанням спеціальних голок під контролем методів медичної візуалізації, зокрема, під контролем ультразвуку. Саме біопсія здатна дати максимально точні і достовірні відомості про характер і стадії захворювання. Це є визначальним фактором для вибору способу і тактики лікування. Особливо важливо це при лікуванні злоякісних пухлин.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни.

Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив непрерывно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.