Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 22 листопада 2019 Фонд закупив канюлі для лікування дітей у відділенні онко-гематології  у Миколаївській обласній дитячій лікарні (відділення гематології) на сумму 2587 грн.

Канюля — це гнучка тупокінцева голка з маленьким отвором збоку для виходу препарату. Канюля призначена для більш безпечного введення препарату в тканини.
Канюльная техніка визнана більш безпечною, адже пошкодження мінімальні і життєво важливі судини не травмуються. Безпека на 99% вище голкової техніки.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни.

Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив непрерывно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.