Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 22 січня 2020 року Фонд закупив голки для аспірації кісткового мозку для лікування дітей у відділенні онко-гематології  у Миколаївській обласній дитячій лікарні (відділення гематології) на сумму 2974 грн.

При біопсії кісткового мозку через голку проводиться забір невеликої кількості рідкої субстанції і клітин кісткового мозку, а при аспірації отримують тільки зразки мозга. Отриманий матеріал піддають гістологічному або цитологічному аналізу, перевіряють на наявність інфекцій. Спочатку проводять аспірацію, а потім біопсію. Аспірація кісткового мозку використовується для отримання зразків кісткового мозку перед трансплантацією кісткового мозку або для хромосомного аналізу.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни.

Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив непрерывно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.