ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ У КРОПИВНИЦЬКОМУ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ У КРОПИВНИЦЬКОМУ

Сьогодні 6 грудня 2019 року Фонд закупив фізіологічний розчин для лікування дітей в обласну дитячу лікарню в м. Кропивницький (відділення гематології) на суму 3000 грн.

Кіровоградська обласна лікарня — багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад вищої категорії, який протягом майже 70 років надає в повному обсязі кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу хворим з усього регіону. Лікарня заснована в 1945 році на 200 ліжок.

Гематологічне відділення Кіровоградської обласної лікарні функціонує з 1960 року. Зараз гематологічне відділення розгорнуто на 30 ліжок, щорічно в відділенні гематологічним хворим надається висококваліфікована спеціалізована допомога з різними захворюваннями системи крові.

Відділення співпрацює з Інститутом гематології та трансфузіології м.Києва, Державним інститутом патології крові та трансфузійної медицини м.Львова, Київським інститутом експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кравецької НАН України, Національним інститутом раку, Науковим центром радіаційної медицини, Центром трансплантації кісткового мозку, Медичною академією післядипломної освіти, кафедри гематології.

Завдання відділення — повне одужання або досягнення ремісії захворювання з метою продовження і поліпшення якості життя гематологічним хворим.
— гострі та хронічні лейкемії, різні форми анемії, геморагічні діатези, коагулопатії;
— лікування проводиться відповідно до сучасних стандартів обстеження та лікування гематологічних хворих, затверджених МОЗ України.

Допомога для лікарні здійснюється в рамках програми «Діти проти Раку» — це всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.