Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 18 листопада 2019 Фонд закупив необхідні матеріали для невідкладного лікування дітей у відділення дитячої онко-гематології у Рівненській обласній дитячій лікарні (відділення гематології) на сумму 3000 грн.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни.

Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив безпереревно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Рівненська обласна дитяча лікарня є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області віком 0-17 років з важкою і складною патологією.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.