Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У РІВНЕНСЬКІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У РІВНЕНСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Закупили та передали медичне обладнання на 5100 грн.

Сьогодні 5 березня 2021 року Фондом було закуплено та передано медичне обладнання у вигляді пристроїв для переливання крові, медичних масок та рукавичок для лікування онкохворих дітей у Рівненській обласній дитячій лікарні на загальну суму 5100 грн.

На разі у відділенні перебуває близька 20 дітей, а у Рівненській лікарні завжди є нестача витратних матеріалів. А вони потрібні для проведення безлічі основних та термінових процедур.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни. Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив безпереревно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Рівненська обласна дитяча лікарня є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області віком 0-17 років з важкою і складною патологією.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.