Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 24 лютого 2020 року Фонд закупив шприци та подовження для інфузійних систем для лікування дітей в Житомирській обласній дитячій лікарні (відділення онко-гематології) на суму 3215 грн.

За роки існування заклад зріс в потужний, високопрофесійний, багатопрофільний лікувально-діагностичний, організаційно-методичний центр з надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню області від народження до 18 років. Онкогематологічне відділення лікарні входить до складу Української кооперативної групи з 2000 року і вже більше двох десятиліть працює за міжнародними протоколами лікування лейкемії та лімфом у дітей.

Не дивляичь на те, що держава максимально намагається забезпечити лікарні необхідним обладнанням та ліками, іноді існує нестача у найнеобхіднішому — шприцах, катетерах, інфузійних розчинах, інфузійних системах та ін., що є основою лікування онкології дитини.

Нагадаємо «Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.