Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ В ОНКОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ ВОЛИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ (20 000 ГРН.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ В ОНКОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ ВОЛИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ (20 000 ГРН.)

7 лютого 2020 р. Фонд разом із партнерами АТ «Укрпошта» передав реагенти та системи інфузомата для лікування дітей у онкогематологічний центр при Волинській обласній дитячій клінічній лікарні на суму 20 000 грн.

Щиро дякуємо кожному, хто прийняв участь у зборі. Разом ми робимо цей світ кращим, а дітей наближаємо до повноцінного майбутнього. Рак виліковний!

Аналізатори для дослідження електролітів та рН у зразках крові. Аналізатор електролітів допомагає поставити коректний діагноз при багатьох станах, включаючи ургентні. Тому використання такого обладнання є надзвичайно важливим у лікування дітей.

Внутрішньовенне введення грає важливу роль в лікуванні пацієнтів і включає парентеральне введення розчинів через інфузійні системи. Цей метод використовується для лікування не тільки пацієнтів, що знаходяться в критичному стані, але і для майже 90% госпіталізованих хворих. Не будучи виключною прерогативою госпітального лікування, інфузійна терапія проводиться, наприклад, при амбулаторному і домашньому лікуванні. Для проведення в / в терапії необхідне спеціальне оснащення. Інфузійні системи відіграють важливу роль для цього методу лікування.

У онкогематологічному центрі щорічно лікується більше 200 хворих. Недостатнє бюджетне фінансування лікарні не дає у повному обсязі покращити умови перебування пацієнтів у лікувальному закладі.

Україна посідає друге (після Росії) місце в Європі за кількістю смертей від раку … АЛЕ цю статистику можна змінити❗️ Ділимося з Вами інформативним відео з цього приводу, а також фактами про рак, які повинен знати КОЖНИЙ☝️
🔹Рак є однією з провідних причин смертності дітей і підлітків у всьому світі і щорічно діагностується у приблизно 300 000 дітей у віці від народження до 19 років.
🔹Дитячі онкологічні захворювання включають в себе безліч різних типів пухлин, які виникають у дітей і підлітків у віці 0-19 років.
🔹Рак в дитячому віці, як правило, неможливо попередити або виявити шляхом скринінгу.
🔹Більшість різновидів дитячого раку можна вилікувати лікарськими засобами та іншими видами лікування, включаючи хірургічні втручання і променеву терапію.
🔹Смертність дітей від онкологічних захворювань в країнах з низьким рівнем доходів викликана такими причинами, як ВІДСУТНІСТЬ, помилкова і запізнілу діагностику а також, переривання лікування.

«Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.