Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДУБЕНЦЯ ОЛЕГА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДУБЕНЦЯ ОЛЕГА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Закупили та передали медикаменти на 2970 грн.

Сьогодні, 1 липня 2021 р. Фонд закупив препарати  для лікування Дубенця Олега (Черкаська обл.)

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Дата народження: 23.09.2008 р.

Лейкоз у Олега виявили ще в 2,5 року. Далі більше 2 років важкої боротьби. Хіміотерапію Олег переносив дуже важко, що сильно підірвало загальне здоров’я хлопчика. Ще через 2 роки, здавалося все позаду, але проходячи планове обстеження, лікарі виявили кісту в головному мозку. Кіста утворилася на грунті ослабленого імунітету. Лікарі вирішили спробувати зменшити кісту за допомогою медикаментів.

Крім, онко захворювання, у хлопчика проблеми з серцем. А також через постійне застосування різних препаратів у Олега сильно порушена робота печінки та жовчного міхура, також хлопчик страждає сильними головними болями. Останні місяці сім’я знаходиться на постійній діагностиці лікаря, є багато причин переживати також за печінку хлопчика.

Щоб поліпшити стан хлопчика, потрібно багато ліків, вони дадуть йому шанс на повноцінне життя, грошей на ліки у мами хлопчика катастрофічно не вистачає, адже виховує сина вона сама.

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.