Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДУБЕНЦЯ ОЛЕГА (ЛЕЙКОЗ)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДУБЕНЦЯ ОЛЕГА (ЛЕЙКОЗ)

Сьогодні 27 липня 2020 р. Фонд закупив препарати  для лікування Дубенця Олега (м.Черкаси) на суму 2512 грн..

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Дата народження: 23.09.2008 р.

Зараз у хлопчика погіршився стан здоров’я, діагностували інфекції, які впливають на самопочуття, і що найнеприємніше — відновилися головні болі.

Крім, онко захворювання, у хлопчика проблеми з серцем, а кіста тисне на очі, новий курс лікування призначений у зв’язку з цими проблемами.

Мама виховує Олега одна і грошей катастрофічно не вистачає, оскільки препаратів щомісяця потрібно дуже багато.

Лейкоз у Олега виявили ще в 2,5 року. Далі більше 2 років важкої боротьби. Хіміотерапію Олег переносив дуже важко, що сильно підірвало загальне здоров’я хлопчика. Ще через 2 роки, здавалося все позаду, але проходячи планове обстеження, лікарі виявили кісту в головному мозку. Кіста утворилася на грунті ослабленого імунітету. Лікарі вирішили спробувати зменшити кісту за допомогою медикаментів.

Через постійне застосування різних препаратів у Олега сильно порушена робота печінки та жовчного міхура, також хлопчик страждає сильними головними болями. Щоб поліпшити стан хлопчика, потрібно багато ліків, вони дадуть йому шанс на повноцінне життя.

Останні місяці хлопчик дуже хворобливий, сім’я знаходиться на постійній діагностиці лікаря, є багато причин переживати також за печінку хлопчика.