Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДУБЕНЦЯ ОЛЕГА (М. ЧЕРКАСИ)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДУБЕНЦЯ ОЛЕГА (М. ЧЕРКАСИ)

Сьогодні 25 вересня 2019 р. Фонд закупив препарат Есенціале та ін. на суму 1859 грн. для лікування Дубенця Олега (м.Черкаси). Цей препарат необхідний для лікування хлопчика через великі проблеми з печінкою, до чого призвело онкологічне захворювання хлопчика.

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Дата народження: 23.09.2008 р.

Міяць потому хлопчик з мамою пройшли чергове обстеження: крім, онко захворювання, у хлопчика проблеми з серцем, а кіста тисне на очі, новий курс лікування призначений у зв’язку з цими проблемами. Наступне обстеження очікується через 2 місяці.

Мама виховує Олега одна і грошей катастрофічно не вистачає, оскільки препаратів щомісяця потрібно дуже багато.

Хлопчику тільки 9 років, а він уже переміг рак. Лейкоз у нього виявили ще в 2,5 року. Далі більше 2 років важкої боротьби. Хіміотерапію Олег переносив дуже важко, що сильно підірвало загальне здоров’я хлопчика. Ще через 2 роки, здавалося все позаду, але проходячи планове обстеження, лікарі виявили кісту в головному мозку. Кіста утворилася на грунті ослабленого імунітету. Лікарі вирішили спробувати зменшити кісту за допомогою медикаментів.

Через постійне застосування різних препаратів у Олега сильно порушена робота печінки та жовчного міхура, також хлопчик страждає сильними головними болями. Щоб поліпшити стан хлопчика, потрібно багато ліків, вони дадуть йому шанс на повноцінне життя.