Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДЯКІНОЇ ОЛЬГИ (м. Дніпро)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДЯКІНОЇ ОЛЬГИ (м. Дніпро)

Сьогодні 30 квітня 2020 року Фонд закупив та передав медикаменти для лікування Дякіної Ольги (м. Дніпро) на суму 2885 грн..

Діагноз: Гостра мієлобластна лейкемія.
Дата народження: 15.10.2006.

Про діагноз Оля та її сім’я дізналися менше року тому. Ця новина на стільки приголомшила їх, що спочатку рідні просто не знали, що тепер робити, куди звертатися за допомогою… І як взагалі їх дитини захворіла??

На початку 2019 року Олі зробили операцію по видаленню миндалин та аденоїдів. Аналізи були у рамках норми. Після операції приїхали додому, згодом Оля пішла до школи, але почала дуже хворіти. Лікарі посилалася на поганий імунітет після операції, мовляв це ОРВІ. Це простудне захворювання тривало у Олі декілька місяців з періодами покращення, але згодом — на тілі почала з’являтися невідомі висипи, нічого не допомогало… після чого звернулися в лікарню у м. Кривий Ріг, там поставили попередній діагноз — ЛЕЙКЕМІЯ… Поїхали в Київ, в Охматдиті провели додаткові аналізи і поставили остаточний діагноз — ГОСТРА МІЄЛОБЛАСТНА ЛЕЙКЕМІЯ (гострий період).

На даний момент дівчинка знаходиться у Дніпровській обласній дитячій лікарні, вона пройшла декілька блоків хімії і тепер попереду підтримуюча терапія, тому потрібно приймати багато препаратів для підтримки здоров’я, рідні Олі не можуть допустити, щоб їхня зіронька згасла…

«Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.