ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІВАНОВА МІШІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІВАНОВА МІШІ

Закупили та передали медикаменти на 3440 грн.

5 серпня 2021 року Фондом було закуплено та передано медикаменти та витратні матеріали для лікування Іванова Міші (м. Київ) на суму 3440 грн.

Дата народження: 24.08.2018.

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз.

Христина народила свого синочка Михайлика 24 серпня 2018 року. На жаль, тато Міші від нього відмовився і не хоче про нього нічого знати і чути, тому мама виховує сина сама.

Народився він здоровою, міцною дитиною, але з патологією. У нього полідактилія, тобто шість пальчиків. На другому місяці почала непокоїти алергія на суміші. Перший рік життя Михайла пройшов в боротьбі з алергією. І ось коли Крістіна думала, що всі проблеми позаду, і вони зможуть нарешті зробити довгоочікувану операцію з видалення додаткового пальчика, і її синочок зможе нормально гуляти з однолітками, не боячись того, що в нього будуть тикати пальцями, він затемпературив, і дуже сильно.

Міша поступив в стаціонар з температурою 40,5. Незабаром його виписали з залізодефіцитною анемією додому. Правильне харчування і крапельки нормалізували стан, але через 4 місяці дитина починає різко жовтіти. Здавши аналіз крові, виявили, що гемоглобін був низький. Вирушили в поліклініку Охматдит на консультацію, і там «чіпляє» вірус. Піднімається температура і гемоглобін падає ще нижче. Так Міша потрапив на перше переливання.

Через три місяці Христина повезла Мишу на обстеження в Охматдит. Здали аналізи в стаціонарі на все що тільки можна: костномозгову пункцію, аналізи на інфекції, в тому числі і на генетичні відхилення в Америку. Ціна одного аналізу 200 $, транспортування — 1780 грн.. Відправляли два рази. Причину падіння гемоглобіну зрозуміти не можуть, кажуть тільки те, що кістковий мозок працює не нормально. Наступне переливання вже роблять в Обласній онкогематології, роблять відразу три кістковомозкові пункції і трепанобіопсію (взяття зразка кісткової тканини) і ставлять діагноз гострий лімфобластний лейкоз.

В даний момент мама з синочком ведуть активну боротьбу з хворобою та продовжують лікування.  Міша отримує хіміотерапію, стан його вкрай важкий. Ми з Мішею дуже просимо вас допомогти, т.к нам нема кому допомогти. Медикаменти дуже дорогі, так само як і суміш яку зараз харчується мій синочок.

Допомога здійснюється у рамках програми Фонду «Діти проти раку».