ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІВАНОВА МІШІ (4.486 ГРН)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІВАНОВА МІШІ (4.486 ГРН)

Сьогодні 1 грудня 2021 року Фонд закупив мадикаменти для лікування Іванова Міші на суму 4.486 гривень.

Дата народження: 24.08.2018.

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз.

На другому році життя Міша поступив в стаціонар з температурою 40,5. Виписали його з залізодефіцитною анемією додому. Правильне харчування і крапельки нормалізували стан, але через 4 місяці дитина почала різко жовтіти. Виявили, що гемоглобін був низький. Під час консультації в Охматдиті хлопчик «підчепив» вірус. Піднялася температура і гемоглобін впав ще нижче. Так Міша потрапив на перше переливання.

Численні обстеження та аналізи не давали розуміння причин падіння гемоглобіну. Лікарі казали тільки те, що кістковий мозок працює не нормально.

Наступне переливання вже зробили в Обласній онкогематології. Також зробили відразу три кістковомозкові пункції і трепанобіопсію (взяття зразка кісткової тканини) і поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз.

В даний момент мама з синочком ведуть активну боротьбу з хворобою. Лікування складне, довготривате та дороговартісне. Після хіміотерапії погіршилися результати аналізів хлопчика, але завдяки лікуванню стан Міші покращується і він показує хороші результати.

Родина Міші не втрачає надії на одужання хлопчика та сподівається лише на краще! Коли Міша краще себе почуває та має гарний настрій, він малює, щоб відволіктися.

Мама Міші щиро вдячна всім людям, які допомагають її сину вилікуватися!!

Допомога була надана в рамках проекту «Діти проти раку».

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.