ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІВАНОВА МІШІ (4.490 ГРН)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІВАНОВА МІШІ (4.490 ГРН)

Сьогодні 5 жовтня 2021 року Фонд закупив медикаменти (Пурі-Нетол та Панцикор) для лікування Іванова Міші на суму 4490 гривень.

Дата народження: 24.08.2018.

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз.

На другому році життя Міша поступив в стаціонар з температурою 40,5. Виписали його з залізодефіцитною анемією додому. Правильне харчування і крапельки нормалізували стан, але через 4 місяці дитина почала різко жовтіти. Виявили, що гемоглобін був низький. Під час консультації в Охматдиті хлопчик «підчепив» вірус. Піднялася температура і гемоглобін впав ще нижче. Так Міша потрапив на перше переливання.

Численні обстеження та аналізи не дають розуміння причин падіння гемоглобіну. Лікарі кажуть тільки те, що кістковий мозок працює не нормально.

Наступне переливання вже зробили в Обласній онкогематології. Також зробили відразу три кістковомозкові пункції і трепанобіопсію (взяття зразка кісткової тканини) і поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз.

В даний момент мама з синочком ведуть активну боротьбу з хворобою та продовжують лікування. Через курси хіміотерапії у Міші вже дуже тонкі та «пропалені» вени. Зараз лікарі спостерігають як поводить себе кістковий мозок. Крім того, хлопчику також обстежують і нирки, так як через хіміотерапію пішли ускладнення. Сподіваються, що вдасться обійтися без хірургічного втручання.

Мама Міші щиро вдячна всім людям, які допомагають її сину вилікуватися!

Допомога була надана в рамках проекту «Діти проти раку».

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.