ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІВАНОВА МІШІ (М. КИЇВ)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІВАНОВА МІШІ (М. КИЇВ)

Закупили медикаменти на 3480 грн.

12 січня 2020 року Фондом було закуплено та передано медикаменти та медичні матеріали для лікування Іванова Міші (м. Київ) на суму 3480 грн.

Дата народження: 24.08.2018.

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз.

У хлопчика знову піднялась і тримається температура, і він потребує екстренної медичної допомоги.

Христина народила свого синочка Михайлика 24 серпня 2018 року. На жаль, тато Міші від нього відмовився і не хоче про нього нічого знати і чути, тому мама виховує сина сама.

Народився він здоровою, міцною дитиною, але з патологією. У нього полідактилія, тобто шість пальчиків. На другому місяці почала непокоїти алергія на суміші. Перший рік життя Михайла пройшов в боротьбі з алергією. І ось коли Крістіна думала, що всі проблеми позаду, і вони зможуть нарешті зробити довгоочікувану операцію з видалення додаткового пальчика, і її синочок зможе нормально гуляти з однолітками, не боячись того, що в нього будуть тикати пальцями, він затемпературив, і дуже сильно.

Міша поступив в стаціонар з температурою 40,5. Незабаром його виписали з залізодефіцитною анемією додому. Правильне харчування і крапельки нормалізували стан, але через 4 місяці дитина починає різко жовтіти. Здавши аналіз крові, виявили, що гемоглобін був низький. Вирушили в поліклініку Охматдит на консультацію, і там «чіпляє» вірус. Піднімається температура і гемоглобін падає ще нижче. Так Міша потрапив на перше переливання.

Через три місяці Христина повезла Мишу на обстеження в Охматдит. Здали аналізи в стаціонарі на все що тільки можна: костномозгову пункцію, аналізи на інфекції, в тому числі і на генетичні відхилення в Америку. Ціна одного аналізу 200 $, транспортування — 1780 грн.. Відправляли два рази. Причину падіння гемоглобіну зрозуміти не можуть, кажуть тільки те, що кістковий мозок працює не нормально. Наступне переливання вже роблять в Обласній онкогематології, роблять відразу три кістковомозкові пункції і трепанобіопсію (взяття зразка кісткової тканини) і ставлять діагноз гострий лімфобластний лейкоз.

В даний момент Міша отримує хіміотерапію, від якої почався Мукозит (заповнення слизових оболонок рота і кишечника), їсти він не може і відмовляється, стан його вкрай важке. Ми з Мішею дуже просимо вас допомогти, т.к нам нема кому допомогти. Медикаменти дуже дорогі, так само як і суміш яку зараз харчується мій синочок.

Допомога здійснюється у рамках програми Фонду «Діти проти раку».