ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КЛАПЧУКА МИХАЙЛА (М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КЛАПЧУКА МИХАЙЛА (М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)

Сьогодні 21 лютого 2020 року Фонд закупив препарат Урсофальк на суму  2923 грн. для лікування Клапчука Міші (м. Івано-Франківськ).

Діагноз: Лімфома Беркита IVстадія.

Дата народження: 19.11.2003.

Михась народився 8-місячним, з вродженим пороком серця. Хлопчик ріс хворобливим, і в 2012 році його спіткала ще одна важка хвороба-Лімфома Беркита IV стадія. Пройшов 6 курсів хіміотеріпіі, які супроводжувалися частими і сильними кровотечами, алергією, судомами і іншими наслідками. На даний момент хвороба на стадії ремісії. У Михайлика дуже рідкісна група крові (III (-)), в результаті частого переливання у малюка два гепатиту B і С, лікування якого проходить важко, на тлі зовсім ослабленого імунітету дитини. Миша 5 разів проходив лікування в Угорщині.

Міша продовжує лікування в Івано-Франківську в онко-гематологічном відділенні, противірусними препаратами і гепатопротекторами, для зміцнення імунітету імуноглобуліном, і підтримки роботи серця. Хлопчик включений в програму «Діти проти раку» і ми систематично, на прохання батьків, надаємо медикаментозну допомогу для лікування.

Бабуся і мама Михайлика, дякують всім небайдужим людям, які допомагають, і дарують їм віру в швидке одужання онука і сина.