Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КУЗЬМЕНКО МИХАЙЛА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КУЗЬМЕНКО МИХАЙЛА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Сьогодні 4 листопада 2019 р. Фонд закупив обладнання, необхідне для лікування Кузьменко Михайла (Черкаська обл.) на суму 3500 грн. Цю закупку ми змогли зроботи завдяки учням 1-Г класу Боярського академічного ліцею «Гармонія» в м.Боярка Київської області та їх батькам, які продавали на ярмарці смаколики та поробки, що зробили власноруч! Ми щиро радіємо цьому і дякуємо за небайдужі серця!

Михайлик народився здоровим, ріс енергійний і веселий, розвивався досить швидко, ходив до дитячого садочку. Любив і досі любить грати у веселі активні ігри, мріє про гвинтокрил на дистанційному керуванні, яким зможе дома в полі політати.

Але одного зимового дня Міша захворів, і стан його дуже погіршився… Почали здавати аналізи, сім’ї сповістили  невтішний і страшний діагноз — гострий лімфобластний лейкоз. Перший час батьки не могли повірити в те, що це сталося саме з їхнім сином, саме з ними…

От уже більше 8-ми місяців хлопчик знаходиться на лікування, рідні (і ми разом з ними) віримо у те, що Михайлик одужає. Допоможімо йому перемогти рак! Зараз хлопчик проходитиме хімію аж до нового року, на це потрібна велика кількість ліків та витратних матеріалів.

Дігноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Дата народження: 2 вересня 2015 р.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.