Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КУЗЬМЕНКО МИХАЙЛА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КУЗЬМЕНКО МИХАЙЛА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Закупили та передали ліки на 2125 грн.

23 вересня 2020 р. Фонд закупив препарат Пурі-Нетол для лікування Кузьменко Михайла (Черкаська обл.) на суму 2125 грн.

Дігноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Дата народження: 2 вересня 2015 р.

Михайлик народився здоровим, ріс енергійний і веселий, розвивався досить швидко, ходив до дитячого садочку. Любив і досі любить грати у веселі активні ігри, мріє про гвинтокрил на дистанційному керуванні, яким зможе дома в полі політати.

Але одного зимового дня Міша захворів, і стан його дуже погіршився… Почали здавати аналізи, сім’ї сповістили  невтішний і страшний діагноз — гострий лімфобластний лейкоз. Перший час батьки не могли повірити в те, що це сталося саме з їхнім сином, саме з ними…

«Ми зараз знаходимося на підтримуючій хіміотерапії дома, але кожного четверга їздимо у відділення на аналізи і перевірку. Пару днів тому брали стернальну пункцію. Деякий час знаходилися у відділені, так як у нас виявили ще хворобу Лайма — приймали внутрі венно антибіотики і досі приймаємо. Поки що тримаємось стабільно, але кожного разу щось вилазить нове, так як у Михайлика сильно ослаблений імунітет. Потрохи займаємося підготовкою до школи, на слідуючий рік в перший клас.» — ділиться з нами мама Ольга.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.