ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НІЖИНСЬКОГО АРСЕНІЯ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НІЖИНСЬКОГО АРСЕНІЯ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Сьогодні 12 грудня 2019 р. Фонд закупив необхідні ліки для підготовки Ніжинскього Арсенія (Черкаська обл.) до операції на суму 3239 грн.

Діагноз: Остеогенна саркома лівої стегневої кістки.
Дата народження: 25.09.2008.

Арсеній народився здоровим хлопчиком сонячним осіннім ранком. Рас хорошим чуйним дитям, займався бойовими мистецтвами, обожнював спорт – баскетбол, футбол… Та одного дня все перекреслила хвороба…

Усе почалось з того, що боліла ніжка. Похід до лікаря, УЗД, рентгени і страшний діагноз «Остеогенна саркома лівої стегневої кістки». «Вірити не хотілось, стільки сліз і болю довелося пережити.» — ділиться з нами мама Світлана.

З серпня 2018 року почалася високодозова терапія, а 26 грудня – день, який сім’я ніколи не забуде – 10-тигодинна операція… але Арсеній героїчно переніс її і далі буде йти лише до одужання!!

Зараз хлопчик знаходиться в Черкасах на лікуванні. У нього є сестричка Настуня, яка неабияк допомагає йому боротися з хворобою своєю любов’ю і радістю, якою ділиться з братиком при зустрічах або «брабра», як називає його сама дівчинка, тому що поки не вміє розмовляти.

Арсеній не покидає мрію ще зіграти в футбол, мама та рідні хлопчика готові зробити все заради одужання дитини, щоб він знову пішов до школи, до своїх друзів, грав з ними, і вони вірять, що мрії здійсяться!