ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НІЖИНСЬКОГО АРСЕНІЯ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НІЖИНСЬКОГО АРСЕНІЯ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Закупили медикаменти на 3695 грн.

Сьогодні 22 липня 2021 року Фонд закупив необхідні медикаменти для лікування Ніжинскього Арсенія (Черкаська обл.) на суму 3695 грн.

Діагноз: Остеогенна саркома лівої стегневої кістки.
Дата народження: 25.09.2008.

Арсеній народився здоровим хлопчиком. Ріс хорошим чуйним дитям, займався бойовими мистецтвами, обожнював спорт – баскетбол, футбол… Та одного дня все перекреслила хвороба…

Усе почалось з того, що боліла ніжка. Похід до лікаря, УЗД, рентгени і страшний діагноз «Остеогенна саркома лівої стегневої кістки». «Вірити не хотілось, стільки сліз і болю довелося пережити.» — ділиться з нами мама Світлана.

З серпня 2018 року почалася високодозова терапія, а 26 грудня – день, який сім’я ніколи не забуде – 10-тигодинна операція, яку Арсеній героїчно переніс!!

В січні місяці 2021р. Арсенію довелося перенести другу операцію в м.Києві  В ході операції хлопчику поставили скоби в коліно для того, щоб призупинити зростання ноги. Також йому змістили пластини, так як у нього був перелом кістки.

Зараз хлопчик знаходиться в Київському інституті раку, де продовжує свій шлях до одужання.

Арсеній не покидає мрію ще зіграти в футбол. Мама та рідні хлопчика готові зробити все заради одужання дитини, щоб він знову пішов до школи, до своїх друзів, грав з ними, і вони вірять, що мрії здійсяться!