ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ОСЬМАЧКО ПЕТРА: 13.600 ГРН

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ОСЬМАЧКО ПЕТРА: 13.600 ГРН

Сьогодні, 3 червня 2021 року Фондом було оплачено лікування  Осьмачко Петра (Харківська обл.) на загальну суму 13.600 грн.

Дата народження: 09.12.2011 р.

Діагноз: розлад аутичного спектру, сенсорно-моторна алалія, ММД, затримка психо-мовного розвитку, гіперактивність

Петі 9 років, але він досі не розмовляє. Його відносять до тих «особливих» дітей, з якими люди не знають, як поводитися, та оминають, адже у хлопчика розлад аутичного спектра та інші супутні діагнози. Петя зі своїми двома молодшими сестричками та мамою проживають у Харкові. Мама Інна всіма силами намагається забезпечити щасливе теперішнє і майбутнє для своїх дітей, але для Петі вона не завжди може дати усе, що йому необхідно… А хлопчику потрібне лікування, яке б зменшило інтенсивність розладу та допомогло б розвиватися, вчитися, спілкуватися з людьми і робити усі ті прості речі, які робить кожна дитина.

Петя навчається в інклюзивному класі загальноосвітньої школи. Він дуже чутливий хлопчик, любить музику, малювати, працювати з конструкторами, тварин, приділяє повагу довкіллю. З хлопчиком неодноразово займалися у центрах розвитку, кроки вперед є, але якщо припинити приділяти належну увагу – все може зійти нанівець.

Порушення соціальних взаємодій є найбільш яскравою ознакою, що відрізняє аутизм від інших порушень розвитку. Діти, які живуть з аутизмом, не можуть повноцінно взаємодіяти з іншими людьми. Вони не відчувають стан інших людей, не розпізнають невербальні сигнали, не розуміють підтексту соціальних контактів. Ця ознака може виявлятися вже у немовлят. Такі діти слабо реагують на дорослих, не дивляться в очі, охочіше фіксують погляд на неживих предметах, а не на живих людях. Вони не посміхаються, погано реагують на власне ім’я, не тягнуться назустріч дорослому при спробі взяти їх на руки.

В Петра шанси є! Наразі хлопчику необхідна звуко-частотна терапія за методом «Томатіс» та біоакустична корекція головного мозку (БАК). Дякуємо УСІМ ВАМ, за підтримку та допомогу. Вже 17 червня у Петі починається те саме, довгоочікуване, лікування!

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті dobro.ua