ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СТРЯБКОВОЇ НАСТІ (М. ДНІПРО)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СТРЯБКОВОЇ НАСТІ (М. ДНІПРО)

Закупили та передали медикаменти на 2228 грн.

Сьогодні 18 листопада 2020 року Фондом було оплачено та передано медикаменти для лікування Стрябкової Насті на суму 2228 грн.

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.
Дата народження: 27 жовтня 2015 року.

Дівчинка лікується від лейкозу, зараз дуже важка пора для дітей з таким захворюванням, у Насті низький імунітет і на цьому фоні ще у додаток розвинувся дерматит…

Стрябкови — сім’я переселенців з Донбасу. Приїхали в Дніпро 3 роки тому. У Дніпрі ж, в сім’ї з’явилася дочка Настенька. Вона народилася і росла здоровою дівчинкою, розумна і красуня. Батьки не могли натішитися на нею. Дуже добра дитина, смілива, на високу гору забралася в 1,5 року! Любить танцювати. Загалом, нічого не віщувало біди.

«Почалося все банально. У січні цього року Настенька захворіла ГРВІ 2 рази з перервою в 1 тиждень.» — розповідає мама Аліна. «Під час другого епізоду ГРВІ здали аналіз крові і виявили страшні зміни, характерні для лейкозу (за освітою я сімейний лікар, в декреті), я відразу все зрозуміла. Потім передавали аналізи і все підтвердилося. 6 лютого ми поїхали на прийом до гематолога в ОДБ на вул. Космічної 13, звідки нас негайно направили в гематологічне відділення. Тут ми і до цього дня лікуємося. Після взяття пункції кісткового мозку Настусі був виставлений діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, ЦНС 1, гостра фаза.»

Прогноз для життя при даному виді патології крові 80-90%, тому надія на краще.

Дівчинка, на прохання батьків, включена в програму «Діти проти раку» і систематично буде отримувати медикаментозну допомогу.