Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СТРЯБКОВОЇ НАСТІ (М. ДНІПРО)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СТРЯБКОВОЇ НАСТІ (М. ДНІПРО)

Сьогодні 24 січня 2020 року Фонд закупив та передав препарати Гептрал та інші на суму 2091 грн. для лікування Стрябкової Насті (м. Дніпро).

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.
Дата народження: 27 жовтня 2015 року.

Стрябкови — сім’я переселенців з Донбасу. Приїхали в Дніпро 3 роки тому. У Дніпрі ж, в сім’ї з’явилася дочка Настенька. Вона народилася і росла здоровою дівчинкою, розумна і красуня. Батьки не могли натішитися на нею. Дуже добра дитина, смілива, на високу гору забралася в 1,5 року! Любить танцювати. Загалом, нічого не віщувало біди.

«Почалося все банально. У січні цього року Настенька захворіла ГРВІ 2 рази з перервою в 1 тиждень.» — розповідає мама Аліна. «Під час другого епізоду ГРВІ здали аналіз крові і виявили страшні зміни, характерні для лейкозу (за освітою я сімейний лікар, в декреті), я відразу все зрозуміла. Потім передавали аналізи і все підтвердилося. 6 лютого ми поїхали на прийом до гематолога в ОДБ на вул. Космічної 13, звідки нас негайно направили в гематологічне відділення. Тут ми і до цього дня лікуємося. Після взяття пункції кісткового мозку Настусі був виставлений діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, common, ЦНС 1, гостра фаза.»

Дівчинка пережила безліч переливань крові, важкий парез кишечника, тоді здавалося, що дитина помирала. Але Настенька подолала це ускладнення хіміотерапії і лікування триває

Прогноз для життя при даному виді патології крові 80-90%, тому надія на краще.

Настя нещодавно пройшла підтримуючу терапію (суха хімія). Після чого у неї виникли ускладненні, і вона потрапила у гематологію, де зустріла новий рік.

Дівчинка, на прохання батьків, включена в програму «Діти проти раку» і систематично буде отримувати медикаментозну допомогу.