ДОПОМОГА ДЛЯ МАЙБОРОДИ КІРИ (5.814 ГРН)

ДОПОМОГА ДЛЯ МАЙБОРОДИ КІРИ (5.814 ГРН)

Сьогодні 4 жовтня 2021 року Фонд перерахував кошти на лікування Майбороди Кіри (Харківська область) на суму 5.814 гривень.

Діагноз: аутизм.

У віці 2,5 роки мама Кіри почала помічати, що дитина не схожа поведінкою на дітей свого віку. Родина почала звертатися до фахівців, і протягом року з’ясувалося, що у Кіри аутизм. Їй оформили інвалідність, і почалися постійні реабілітації. Весь цей час дівчинка безперервно працювала з корекційними педагогами, була на іпотерапії, на дельфінотерапії.

Кіра – весела, позитивна дівчинка, яка відвідує дитячий садок, вона відкрита до спілкування з дорослими та дітьми, непосидюча та активна в повсякденному житті. Але дівчинка не розмовляє, за свої 5 років вона не сказала ще жодного слова, вона не може контролювати свою поведінку (часто в неї бувають істерики, свої протести вона висловлює криками, негативними реакціями). Дівчинка потребує постійної допомоги дорослих.

Завдяки підтримці небайдужих людей, Кіра регулярно проходить курси реабілітації, і це дуже позитивно впливає на її розвиток: останнім часом вона почала проявляти більший інтерес до навчання, стала більш спокійною, вона із задоволенням вивчає букви, складає з них слова.

Результати Кіри вселяють надію і надихають. Родина Кіри щиро вдячна всім, хто зробив свій внесок на допомогу дівчинці!