ДОПОМОГА ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЛІКАРНІ (11.460 ГРН)

ДОПОМОГА ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЛІКАРНІ (11.460 ГРН)

Сьогодні 20 січня 2022 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами Миколаївською дирекцію АТ «Укрпошта» закупили та передали медикаменти для лікування онко хворих діток у Миколаївській обласній дитячій лікарні на суму 11.460 гривень.

Обласна дитяча лікарня у місті Миколаїв приймає діток від народження до повноліття. У лікарні працюють близько 130 лікарів та 375 медичних сестер,загальна кількість ліжок — 510. З моменту відкриття лікарні в 1972 році тут було прийнято незліченну кількість маленьких пацієнтів, жоден з яких не залишився без уваги.

У рамках допомоги лікарні був переданий препарат «Іринотекан», що застосовується у хіміотерапії. Його дія спрямована на припинення або уповільнення росту клітин.

Для онко хворих дітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив безпереревно, адже від цього залежить їх життя. Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні  ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема, на жаль, зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни.

Допомога Миколаївській дитячій лікарні була надана у рамках проекту «Діти проти раку».

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — це всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.