Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ М.КРОПИВНИЦЬКИЙ

ДОПОМОГА ДЛЯ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ М.КРОПИВНИЦЬКИЙ

Закупили медичне обладнання на 10140 грн.

Сьогодні 11 червня 2021 року Фондом було закуплено та передано медичне обладнання для лікування онкохворих дітей у Кіровоградській обласній дитячій лікарні (м. Кропивницький) у вигляді шприців, рукавичок та катетерів на загальну суму 10140 грн.

Кіровоградська обласна лікарня — багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад вищої категорії, який протягом майже 70 років надає в повному обсязі кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу хворим з усього регіону. Лікарня заснована в 1945 році на 200 ліжок.

Гематологічне відділення Кіровоградської обласної лікарні функціонує з 1960 року. Зараз гематологічне відділення розгорнуто на 30 ліжок, щорічно в відділенні гематологічним хворим надається висококваліфікована спеціалізована допомога з різними захворюваннями системи крові.

Відділення співпрацює з Інститутом гематології та трансфузіології м.Києва, Державним інститутом патології крові та трансфузійної медицини м.Львова, Київським інститутом експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кравецької НАН України, Національним інститутом раку, Науковим центром радіаційної медицини, Центром трансплантації кісткового мозку, Медичною академією післядипломної освіти, кафедри гематології.

Завдання відділення — повне одужання або досягнення ремісії захворювання з метою продовження і поліпшення якості життя гематологічним хворим.
— гострі та хронічні лейкемії, різні форми анемії, геморагічні діатези, коагулопатії;
— лікування проводиться відповідно до сучасних стандартів обстеження та лікування гематологічних хворих, затверджених МОЗ України.

Допомога для лікарні здійснюється в рамках програми «Діти проти Раку» — це всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.