ДОПОМОГА ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ НА 30 000 ГРН.

ДОПОМОГА ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ НА 30 000 ГРН.

15 червня 2020 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами Полтавською дирекцією АТ «Укрпошта» передали бактериоцидні рециркулятори «Фіолет 1» — 6 шт. та інвалідний візок на суму 30 000 грн. в онкогематологічне відділення Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.

 

Онкогематологічне відділення у дитячій лікарні створене з 1989 року. Тоді смертність пацієнтів становила близько 75%. Із часом, здобутим досвідом та впровадженням передових методів лікування вдалося знизити цей показник до 25%. За словами виконувача обов’язків керівника мед закладу Степана Вернигори, відділення в полтавській дитячій лікарні, – одне з 15 в Україні, де пацієнтам вводять високодозовану хіміотерапію.

Проте не тільки лікування онкологічного захворювання, а й супровідна терапія забезпечують збереження життя пацієнтів. Ослаблений хворобою та лікуванням імунітет не захищає організм від впливу інфекцій, вірусів, бактерій, грибків тощо. Тож регулярне знезараження повітря ось такими лампами вкрай важливе. Бактерицидний опромінювач-рециркулятор можна використовувати для безпечного кварцування в присутності людей, тварин і рослин.

Дякуємо кожному, хто долучився до допомоги!

«Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.