Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Закупили та передали витратні матеріали на 3293 грн.

Сьогодні 15 січня 2020 року Фондом було закуплено та відправлено витратні матеріали у вигляді рукавичок, масок, систем та ін. для онко-гематологічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні на загальну суму 3000 грн.

На разі у відділенні перебуває більше 20 дітей, а у Рівненській лікарні завжди є нестача витратних матеріалів, особливо шприців. А вони потрібні для проведення безлічі основних та термінових процедур.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни. Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив безпереревно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Рівненська обласна дитяча лікарня є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області віком 0-17 років з важкою і складною патологією.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.