ДОПОМОГА ДЛЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ ЛІКАРНІ (59.264 ГРН)

ДОПОМОГА ДЛЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ ЛІКАРНІ (59.264 ГРН)

Сьогодні 14 березня 2022 року Фонд передав медикаменти та витратні матеріали для Світловодської центральної районної лікарні на суму 59.264 гривні.

Світловодська ЦРЛ – є багатопрофільним закладом охорони здоров’я І категорії, який забезпечує надання кваліфікованої вторинної (спеціалізованої) стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги населенню.
Діяльність лікарні направлена на забезпечення населення якісними медичними послугами, розширення їх доступності, підвищення якості та безпеки медичної допомоги.

У Світловодській ЦРЛ працює 93 лікаря, з них 68 мають вищу та І кваліфікаційні категорії, та 216 молодших спеціалістів з медичною освітою, в т.ч. 155 — вищої та І кваліфікаційної категорії. Стаціонарна медична допомога надається на 300 різнопрофільних ліжках, з них 140 ліжок терапевтичного та 160 хірургічного профілю.

На сьогоднішній день лікарні потребують стабільного забезпечення усім необіхдним для лікування наших воїнів, ранених та всіх людей, які потребують медичної допомоги.

Наш Фонд продовжує надавати допомогу медичним закладам нашої країни, висловлює щиру вдячність лікарям, які в цей нелегкий час виконують свій обов’язок і рятують життя!

Ми точно знаємо, що сьогодні кожний справжній Українець бореться так, як він може: наші солдати відстоюють Україну на передовій, волонтери допомагають постраждалим, хтось веде інформаційну війну, хтось допомагає фінансово. І кожна допомога безцінна.

Дякуємо, що небайдужі, дякуємо, що боремося разом.

З вірою у світле майбутнє та в Україну!