ДОПОМОГА ДЛЯ ТИМОШЕНКО РУСТАМА (БУЛЬОЗНИЙ ЕПІДЕРМОЛІЗ)

ДОПОМОГА ДЛЯ ТИМОШЕНКО РУСТАМА (БУЛЬОЗНИЙ ЕПІДЕРМОЛІЗ)

Сьогодні 2 березня 2020 Фонд оплатив та передав спеціальне харчування, а також медикаменти для Тимошенко Рустама (діагноз — бульозний епідермоліз). Загальна вартість склала 9 748 грн. Це харчування є життєво необхідним для дітей та людей з таким діагнозом, адже звичайна їжа є неприйнятною, вона травмує внутрішні органи і призводить до більших ускладнень.

Все своє життя Рустам терпить сильний біль. Кожен день по кілька годин йде на нестерпні перев’язки. Рустам — дитина-метелик. Його діагноз — бульозний епідермоліз. Шкіра хлопчика настільки тендітна, що навіть мамина ласка може йому нашкодити! Рустам народився з шокуючим рідкісним захворюванням. Ні батьки, ні лікарі не були впевнені чи виживе хлопчик. Ніхто не давав гарантій, що дитина доживе навіть до 2 років.

Перші 3 місяці свого життя Рустам провів в стінах лікарні. Після виписки батькам порадили обробляти ранки дитини синькою на водній основі і перев’язувати бинтами. Але звичайні бинти йому не підходять! Вони прісихают до ран, а зняти просто так їх неможливо. Їх доводиться або відривати зі шкірою, або розмачівать, і навіть після цього все одно наносити вред.Семья живе в невеликому місті, про таких дітей там ніхто ніколи не чув, і тим більше не чули про їх лікуванні. Був випадок, коли у Рустама брали кров з пальчика, медсестра в гумових рукавичках так тягнула той пальчик, що зняла майже всю шкіру! Хлопчик плакав, мама плакала, а медсестра говорила: «Мама, заспокойтеся! Дитина плаче — легкі розробляє! ». На жаль, цей мужній хлопчик знає, що таке біль, і знає про це з самого дитинства. Але він хоче жити, а не страждати! Як і в будь-яку дитину, у Рустама є мрія — стати програмістом. І він уже робить перші кроки до її втілення — на його рахунку вже є кілька пробних сайтів.

4 години щодня. Стільки часу йде у Рустама на перев’язки всіх ран. Процедура надзвичайно тендітна і важка, як фізично, так і морально. Біль настільки нестерпна, що іноді хлопчик навіть кричить. Але без цього ніяк … Якщо не обробляти регулярно рани, вони почнуть кровоточити і гноїтися! У Рустама майже зрослися пальчики на руках і ногах, також наполовину приріс мову до неба, від чого у хлопчика проблеми з їжею. Йому постійно необхідні вітаміни і препарати для апетиту, мазі і спеціальні бинти, що не присихають до шкіри.

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті ubb.org.ua