ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНІХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У М. ЛЬВІВ НА 21.705 ГРН.

ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНІХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У М. ЛЬВІВ НА 21.705 ГРН.

9 червня Фонд закупив та передав гуманітарну допомогу для внутрішніх переселенців, що проживають у м. Львів на базі ЗОШ №49 на загальну суму 21.705 грн.

Були передані миючі засоби, а саме: 88 літрів гелю для прання, 66 літрів засобу для миття посуду, а також 10 літрів чистячого засобу.

Також були закуплені 20 шт. основ для матраців на 15 000 грн.

Зараз у гуртожитку проживає 47 людей, з них — 21 жінка, 12 дітей, двоє діток з цукровим діабетом, 4 людини з інвалідністю. Необхідні були основи під матраси, бо люди живуть у приміщенні спортзалу, там дуже сиро та волого, матраси на підлозі були постійно вологими, вологими були також і речі жителів.

«Люди приїжджають до нас в важкому емоційному стані, вони дуже замкнуті та налякані, дехто в тяжкій депресії. Були навіть дітки, які проявляли агресію та кричали. Але завдяки допомозі психологів, яких ми залучаємо, людям вже краще. Тут, у Львові, вони почувають себе відносно в безпеці, але вони дуже бояться майбутнього, бо не знають що з ними буде далі та як взагалі жити тепер» — ділиться з нами директор школи.

Допомога центрам, що надають прихисток внутрішньо переміщеним особам, а особливо жінкам з дітьми — це один з пріоритетів роботи нашого Фонду сьогодні. Адже саме жінки з дітьми є найбільш вразливими та незахищеними.

Долучайтеся до програм нашого Фонду, підтримуйте благодійні ініціативи, допомагайте ближнім! Ми вже не раз доводили нашу силу та єдність, тож давайте продовжувати разом робити добрі справи, щодня приближаючи нашу перемогу!