ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (М. МУКАЧЕВО)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (М. МУКАЧЕВО)

Закупили матеріали на 10.000 грн.

26 серпня, 2021 року Фондом були закуплені та передані медичні матеріали у вигляді  ліків та медичних витратних матеріалів в онкологічне відділення Закарпатської обласної дитячої лікарні зна 10.000 грн.

Обласна дитяча лікарня є самостійним спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, що забезпечує висококваліфіковану стаціонарну і консультативну медичну допомогу дитячому населенню області, центром організаційно-медичного управління дитячими лікувально-профілактичних установами (відділеннями).

Загальна кількість ліжок — 417. Поліклініка розрахована на 480 відвідувань в зміну. У лікарні працюють понад 130 лікарів і 320 медичних сестер. Онкогематологічне відділення розраховане на 20 місць.

Існує 2 різних процедури забору зразка кісткового мозку: аспірація  і біопсія. Зазвичай призначають обидві процедури. Під час аспірації кісткового мозку медичний вводять в кістку тонку голку і беруть зразок рідини кісткового мозку. А під час біопсії кісткового мозку вводять в кістку більш товсту голку і беруть невеликий зразок кісткового мозку, а також кістки, що оточує кістковий мозок.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.