Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЛІКАРНІ

Передали маски на 5200 грн.

9 грудня 2020 року Фондом було передано маски в онко гематологічне відділення Запорізької обласної дитячої лікарні на суму 5200 грн. у рамках програми «Stop.Coronavirus».

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня — центр високоспеціалізованої екстреної та планової хірургічної, педіатричної та реанімаційної допомоги дитячому населенню Запоріжжя і Запорізької області.

Друга хвиля коронавірусної інфекції нещадно ввірвалася в наше життя. Лікарні так і залишилися не забезпеченими вдосталь потрібними ресурсами та обладнанням для боротьби з коронавірусом.

Щотижня ми отримаємо від лікарень по всій території України заявки з проханням забезпечити установи хоча б основними засобами індивідуального захисту. І ми можемо забезпечувати цю потребу, завдяки вашій підтримці, друзі! В квітні 2020 року Фонд відкрив спеціальну програму «STOP. CORONAVIRUS» допомоги лікарням. Кожен може зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.