ДОПОМОГА ХАРКІВСЬКОМУ ЗООПАРКУ (17.660 ГРН)

ДОПОМОГА ХАРКІВСЬКОМУ ЗООПАРКУ (17.660 ГРН)

Сьогодні 10 травня Фонд перерахував 17.600 гривень на забезпечення утримання Харківського зоопарку, який переживає надзвичайно скрутні часи через постійні обстріли та бомбардування!

Харківський зоопарк є найстарішим зоопарком в Україні та одним із найкращих у Європі. На сьогоднішній день жителями зоопарку є 253 ссавців, 369 птахів, 144 амфібії та рептилії. Зоопарк прийняв ще 28 тварин з екопарку «Фельдман», який був зруйнований внаслідок  війни.

Ситуація у зоопарку, як і у всьому місті, стабільно тяжка, але завдяки фінансовій допомозі небайдужих людей сьогодні вдається знаходити все необхідне для утримання тварин.

Щоденні потреби у харчуванні для тварин величезні —  близько 120 кг зернових, 200 кг овочів, 100 кг фруктів, 200 кг м’яса, 60 кг риби, понад 100 яєць та 15 кг круп.

Працівники зоопарку роблять все від них залежне, щоб нагодувати та захистити тварин. Але впоратися самотужки вони, на жаль, не можуть і сьогодні, як ніколи, їм дуже потрібна допомога!

Щиро дякуємо всім, хто долучається до допомоги Харківському зоопарку! Завдяки вам у величезного і красивого зоопарку є майбутнє!