ДОПОМОГА ХАРКІВСЬКОМУ ЗООПАРКУ (84.000 ГРН)

ДОПОМОГА ХАРКІВСЬКОМУ ЗООПАРКУ (84.000 ГРН)

Сьогодні 13 квітня 2022 року Фонд перерахував 84.000 гривень на потреби Харківського зоопарку, який через воєнні дії опинився у надзвичайно скрутному становищі.

Харківський зоопарк є найстарішим зоопарком в Україні та одним із найкращих у Європі. На сьогоднішній день жителями зоопарку є 253 ссавців, 369 птахів, 144 амфібії та рептилії. Зоопарк прийняв ще 28 тварин з екопарку «Фельдман», який був зруйнований внаслідок  війни.

Працівники зоопарку роблять все можливе та неможливе, щоб нагодувати та захистити тварин. Але впоратися самотужки вони, на жаль, не можуть і сьогодні, як ніколи, їм дуже потрібна допомога!

«Наші вовки тепер можуть вити як сирена тривоги, і наші серця розриваються від болю. Коли ми дивимося в очі нашим тваринам, ми бачимо в них страх і смуток!» – з болем розповідають працівники зоопарку.

Найстаріший зоопарк України страждає сьогодні від бомбардувань! Життя всіх цих беззахисних тварин, як і майбутнє величезного і красивого зоопарку, залежить від того чи зможемо ми зараз їм допомогти!