ДОПОМОГА КРИВОРІЗЬКІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА КРИВОРІЗЬКІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні Криворізька міська клінічна лікарня №8 отримала голки для для біопсії кісткового мозку на суму 4300 грн. для лікування онко хворих діток.

Якщо під час мануального обстеження (самостійного або при обстеженні лікарем) або в ході діагностичної візуалізації (мамографія, УЗД або МРТ) виявлено підозрілий ущільнення, необхідно виключити його злоякісний характер. Для цього потрібно взяти тканинні або клітинні проби на аналіз — виконати біопсію. Відбір проби в цьому випадку виконується черезшкірно, під місцевою анестезією, з використанням спеціальних голок під контролем методів медичної візуалізації, зокрема, під контролем ультразвуку. Саме біопсія здатна дати максимально точні і достовірні відомості про характер і стадії захворювання. Це є визначальним фактором для вибору способу і тактики лікування. Особливо важливо це при лікуванні злоякісних пухлин.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни.

Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив непрерывно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.