Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА НА ЛІКУВАННЯ ПОЧАПСЬКОЇ ІЛОНИ (50.095 ГРН)

ДОПОМОГА НА ЛІКУВАННЯ ПОЧАПСЬКОЇ ІЛОНИ (50.095 ГРН)

Сьогодні 23 вересня 2021 року Фонд закупив та передав медикаменти для лікування Почапської Ілони на суму 50.095 гривень.

Дата народження:  18.01.2005 р.

Діагноз: об’ємне утворення лівої таламічної ділянки з поширенням на ліву ніжку мозку.

Влітку 2020 року під час операції по видаленню частини пухлини було взято біопсію, заключення по біопсії – рак 4 стадії.

Після операції Ілонка довгий час не приходила до тями, чим дуже змусила хвилюватися. Лікарі виявили, що шунт, який було встановлено ще у дитинстві, зламаний та терміново потрібно робити операцію по встановленню нового. Після цих усіх операцій у Ілонки з’явилася права геміплегія, дівчинка має проблеми з пересуванням, вона майже не може рухати правою частиною тіла. Для лікування пухлини передбачені радіотерапія та хіміотерапія.

В березні 2021 року Фонд відкрив збір коштів для дівчинки.

Лікування для Ілони було оплачене Фондом 28 травня 2021 року у турецькій клініці «АКІБАДЕМ».

29 червня 2021 року ми отримали повідомлення від тата Ілони Віталія, що дівчинка більше не буде проходити хіміотерапію у клініці «АКІБАДЕМ», а буде продовжувати лікування в Україні.

Зараз Ілоні життєво необхідні медикаменти для терапії. У батьків дівчинки вже опускаються руки після багаторічної боротьби за життя своєї доньки. Ми дякуємо кожному, хто підтримав цей збір! Ваші внески безцінні!

Залишок коштів буде незабаром використаний на лікування Ілони.