ДОПОМОГА НА ЛІКУВАННЯ СУХОРУЧЕНКО МИХАЙЛА (77.643 ГРН)

ДОПОМОГА НА ЛІКУВАННЯ СУХОРУЧЕНКО МИХАЙЛА (77.643 ГРН)

Сьогодні 1 жовтня 2021 року Фонд закупив медикаменти для лікування Сухорученка Михайла (м.Суми) на суму 77.643 гривні.

Діагноз: Бульозний епідермоліз.

Дата народження: 08.09.2009 р.

Михайло народився з тяжким діагнозом – бульозний епідермоліз, ще його називають синдромом метелика, бо шкіра у дитини настільки вразлива, наче крильця метелика, якщо доторкнутися крилець, то метелик вже не полетить… так і у Міші: якщо взяти його за руку, щоб привітатись, то його шкіра відразу зміститься й набереться рідиною світлого або кров’яного забарвлення, чи зовсім злізе, це стосується і всього тіла, навіть внутрішні органи страждають, страждає і ротова порожнина, і стравохід. Рани, які отримує Міша, рівноцінні опіку ІІ-ІІІ ст., цей нестерпний біль супроводжує хлопчика все його життя.

У Михайлика зараз складний період. В серпні він переніс три операції по розширенню стравоходу, треба зараз підтримувати його організм.

На жаль, догляд за рановою поверхнею, підтримкою організму, дуже дороговартісний, самостійно забезпечити сина всім необхідним мама не має змоги. Деякі перев’язувальні матеріали закуповує держава, деякі міська влада, але це не покриває 100% потреби.

Михайлику вже 12 років, але ще жодного разу він не мав можливості пройти повний курс лікування. Нарешті ми змогли закупити для нього необхідні медикаменти і вже зовсім скоро вони будуть передані хлопчику!

«Дуже вдячні всім-всім небайдужим людям, які допомогли зібрати кошти вже не вперше для мого сина. На які було закуплено все необхідне для догляду за шкірою, ліки та перев’язки. Дай Боже Всім міцного здоров’я та благополуччя! Дякуючи всім Вам у нас буде значно більше приємних та радісних днів)))», – дякує мама Михайлика Ксенія.