ДОПОМОГА ВНУТРІШНІМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ М.УЖГОРОД (21.000 ГРН)
Сьогодні 27 квітня 2022 року Фонд передав одноразовий посуд та продукти харчування до ГО “Сила Ужгорода” на загальну суму 21.000 гривень.
Громадська організація надає допомогу людям, які прибувають потягами на залізничний вокзал, а також тим, хто тимчасово розміщується у притулках. Люди, тікаючи від ворожих куль та бомбардувань, приїжджають з мінімальним запасом речей, в тяжкому емоційному стані, інколи зовсім без грошей. Найменше, що можна зробити для них – це проявити увагу та забезпечити їх харчуванням.
У час, коли на територію нашої країни ступила війна, людяність, взаємодопомога і підтримка — це ті важливі речі, які дають нам сили триматися, боротися і йти до перемоги!
Дякуємо всім, хто не залишається байдужим та долучається до проектів допомоги! Разом до перемоги!