ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ДІТОК З ІНТЕРНАТУ №11 (М.КИЇВ)

ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ДІТОК З ІНТЕРНАТУ №11 (М.КИЇВ)

22 жовтня 2021 року Фонд організував екскурсію на шоколадну фабрику «Рошен» для 23 вихованців Спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів №11 міста Києва.

Під час екскурсії дітки відвідали виробничий цех, де виготовляється шоколад. Екскурсовод розказала їм як працює виробництво і показала магію створення шоколадних виробів. Також дітки мали змогу скуштувати шоколад, який є основою продукції фабрики.

Після цього вони відвідали відділ упаковки. Там дітки створили дизайн власної коробки, в яку поклали шоколадні вироби. Цю коробку вони забрали з собою в якості подаруночка.

Основне завдання школи-інтернату №11 — це соціальна реабілітація та інтеграція діток зі зниженим зором у суспільство. Незважаючи на проблеми з зором, вихованці школи-інтернату надзвичайно допитливі і прагнуть пізнавати нове. Педагогічний колектив робить усе можливе, щоб ці дітки мали повноцінне майбутнє.

Важливо пам’ятати, що кожна дитина заслуговує на увагу та піклування. Завдання дорослих радувати їх та дарувати їм моменти щастя!