Центр социальных проектов будущего

ЕКСТРЕНА ПРОГРАМА STOP CORONAVIRUS!

ЕКСТРЕНА ПРОГРАМА STOP CORONAVIRUS!

У 2020 році весь світ стикнувся із випробуванням… Коронавірусна інфекція COVID-19 вражає організми людей та тварин по всій планеті. Хвороба небезпечна, вона забирає життя, а період захворюваності протікає важко, вражаються дихальні шляхи, і людині складно дихати, якщо вчасно не застосувати професійну медичну допомогу, це може призвести до летальних наслідків.

Вірус передається повітряно-крапельним шляхом, тому розповсюджуються швидко. Країни, в яких поширюється
COVID-19, застосували міри строгого карантину, але і це не дає тих наслідків, які б хотілося, хвороба шириться, люди помирають, статистика збільшується кожного дня, і ми не знаємо, де її межа.

Усі в очікуванні, коли ми зможемо повернутися до звичного життя. Тому сьогодні ми маємо зробити все, що в наших силах, аби зупинити вірус.

Наш Фонд отримує листи від лікарень України та інших установ з проханням допомогти у боротьбі з корона вірусом, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

На превеликий жаль (!) наша країна не забезпечена усім необхідним для боротьби з вірусом, тому наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ситуація погіршилася.

6 квітня 2020 року Фондом було прийнято рішення запустити екстрену програму на протидію поширення корона вірусу COVID-19 країною – «Stop Coronavirus».

Уже зараз кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!