ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ (КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛ.)

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ (КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛ.)

Минулого тижня Кетрисанівський сільський центр соціальних служб отримав гуманітарну допомогу для населення сумою 13.495 грн.

Завдяки даній допомозі було сформано 50 пакетів продуктової допомоги, в яких були: борошно, консерви, макарони, олія, солодощі, а також порошок для прання та мило.

В Кетрисанівській сільській раді утворено комунальну установу «Кетрисанівський сільський центр соціальних служб», яка надає послуши соціального характеру незахищенним верствам населення громади, в тому числі внутрішньо переміщенним особам. На разі на території громади проживає близько 1000 внутрішньо переміщених осіб. Також на обліку Центру перебуває 30 сімей (50 дорослих, 76 дітей), що опинилися у складних життєвих обставинах. Центр здійснює супроводження 5 сімей, де виховуєится 10 прийомних дітей.

Допомога центрам, що надають прихисток внутрішньо переміщеним особам, а особливо жінкам з дітьми — це один з пріоритетів роботи нашого Фонду сьогодні. Адже саме жінки з дітьми є найбільш вразливими та незахищеними.

Долучайтеся до програм нашого Фонду, підтримуйте благодійні ініціативи, допомагайте ближнім! Ми вже не раз доводили нашу силу та єдність, тож давайте продовжувати разом робити добрі справи, щодня приближаючи нашу перемогу!