КОРМ ДЛЯ ГОСТОМЕЛЬСЬКОГО ПРИТУЛКУ (122.534 ГРН.)

КОРМ ДЛЯ ГОСТОМЕЛЬСЬКОГО ПРИТУЛКУ (122.534 ГРН.)

Сьогодні 31 травня 2022 року команда Фонду відвідала притулок для тварин у м. Гостомель та передала корм та крупи на 122 534 грн.

На разі в притулку перебуває до 600 тисяч тварин, з них — 60 котів. Притулок пережив 39 днів окупації і його керівництво усі дні залишилося поряд з тваринами і не покидало їх. Через два тижні після окупації найстрашнішою подією стало те, коли пропало водопостачання. Тоді директорка притулку Марія швидко відреагувала і зробила усе, аби забезпечити притулок генератором, що забезпечувало роботу насосу, який качав воду. На жаль, за час окупації притулок втратив близько 100 собак: деякі втекли через обстріли, деякі загинули через жорстокість російських військових.

Зараз головним завданням притулок для себе ставить створити забезпечення кормом та водою щонайменше на 3 місяці. Також вікна притулку були частково пошкоджені обстрілами, деякі вдалось відновити, але ще залишається потреба в ремонті приміщення.

Для утримання притулку щомісяця необхідно близько 300 000 грн. Фонд передав 1,5 тонни крупи, а також 1,5 тонни корму для собак.

Дякуємо, що підтримуєте програму фонду «Мій друг».