КОРМ ДЛЯ КОТІВ У ПРИТУЛКУ «БЕСТ ФРЕНДЗ» (КИЇВСЬКА ОБЛ.)

КОРМ ДЛЯ КОТІВ У ПРИТУЛКУ «БЕСТ ФРЕНДЗ» (КИЇВСЬКА ОБЛ.)

Закупили та передали корм на 5236 гривень.

10 серпня 2021 року Фондом було передано корм для котів, що перебувають у притулку «Бест Френдз» (Київська обл., смт Макарів) на загальну суму 5236 грн.

Притулок «Бест Френдз», створений у 2014 році, піклується про 1000 тварин, більшу кількість з яких складають собаки та коти. Із початку свого існування притулок не був розрахований на таку величезну кількість тварин, і тому на сьогодні знаходиться в дуже скрутному становищі. Він потребує матеріальної і фінансової допомоги, потрібно збільшувати приміщення та територію, тому що тварини просто не вміщаються на його території, хоч і затишній. Щодня тварини потребують харчування, ветеринарної підтримки, адже зазвичай нові тваринки поступають хворими у притулок. Вони також потребують постійної вакцинації, лікування від бліх та кліщів, миючих засобів, а взимку – теплого одягу та утеплення для вольєрів.Притулок виживає тільки завдяки благодійним пожертвам і допомоги, яку надають небайдужі люди.

Наразі наш Фонд збирає кошти, аби підтримати притулок харчуванням та забезпечити гідні умови перебування тварин, адже попереду зима, і потрібно бути готовими до холодів.

Між іншим, можливо, якийсь вихованець міг би стати вашим другом)