ЛІКИ ДЛЯ ТАРАСЕНКО СОФІЇ (АУТИЗМ)

ЛІКИ ДЛЯ ТАРАСЕНКО СОФІЇ (АУТИЗМ)

Сьогодні 26 липня 2022 Фондом були закуплені та передані медикаменти для лікування Тарасенко Софії на загальну суму 2000 грн.

Діагноз: Атиповий аутизм F 84.1

Дата народження: 29.05.2012.

Місто Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.

Софійка пізня і довгоочікувана дитина, але після пологів пішло щось не так, у дівчинки виявили “Атиповий аутизм з розумової відсталості важкого ступеня. Алалія сенсо-моторна. Неонатальні судоми в анамнезі. Вроджена деформація грудної клітки, плоско-вальгусні стопи та колінні суглоби”.

На даний момент спостерігається підозра на генетичне захворювання. У Софійки знайшли інфекцію в кишечнику та призначили лікування та дієту. Але у зв’язку із важкою матеріальною ситуацією в сім’ї я дуже прошу придбати Софійці призначені ліки. Заздалегідь велике спасибі.

При останньому огляді у дівчинки виявили: знижену масу тіла; шкіра бліда, відзначається мармуровість шкіри; підшкірно-жировий шар слабо розвинений; лоб високий, видно сліди вирваного волосся; яремна ямка заглиблена; пупкова грижа; лопатки відстовбурчені, асиметричні, права нижче; сколіотична деформація у грудному відділі, у грудно-поперековому відділі кіфотична деформація; різка дисморфія вушних раковин; животик випнуто; асиметрія грудних залоз, права нижче лівої; розширено підшкірні вени (візуалізуються через екран комп’ютера); спазмовані пальчики на ногах, вальгусна деформація стоп.

Допомога була здійснена у рамках програми фонду «Допомога дітям з аутизмом».